BU SONUÇLAR BİZİ YOLUMUZDAN ETMEZ!

9.06.2015 09:44:25

AK Parti 25. Dönem Milletvekili Mehmet Özhaseki, sandıkların açılmasından sonra parti binası önünde açıklama yaptı.

 

 

 

Özhaseki, ?Bu sonuçlar bizi yolumuzdan etmez, doğrusu bizi etkilemez? dedi.

AK Parti 25. Dönem Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti İl Teşkilatı önünde toplanan partililerine seslendi. Seçim otobüsüne çıkarak partililerine hitap eden Özhaseki, 20 yıldır yerelde, 13 yıldır genelde iktidar olmalarına rağmen halen yüzde 50?nin üzerinde destek veren Kayserililere teşekkür etti.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından AK Parti İl Binası önünde çok sayıda partili bir araya geldi. 25. Dönem milletvekilleri ve milletvekili adaylarının yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden seçim otobüsüne çıkarak partilileri selamladı.

                                                    ?KUTLU DAVANIN NEFERLERİYİZ?

Seçim Otobüsü üzerinden bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, seçim çalışmaları sırasında gösterdikleri tempoyu düşürmeden çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Kutlu bir davanın neferleri olduklarını dile getiren Özden, tüm partililerine seçim sürecindeki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

                                                     ?MAKAM, MEVKİ PEŞİNDE OLMADIK?

?Kayseri Seninle Gurur Duyuyor? sloganları eşliğinde konuşmasına başlayan AK Parti 25. Dönem Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki de hiçbir zaman makam, mevki peşinde olmadıklarını ve bir dava uğruna çalıştıklarını söyledi. Özhaseki şöyle konuştu: ?Rabbim şahittir ki, amacımız Hakk?ın ayağa kaldırılması ve adaletin tesis edilmesidir. Amacımız, mazlumların sesi olmaktır. Bundan sonra da aynı amaçla, aynı çizgide yürümeye devam edeceğiz.?

                                                     ?SONUÇLARA SAYGI DUYUYORUZ?

Konuşmasında sonuçlara herkesin saygı duyması gerektiğini vurgulayan Mehmet Özhaseki, ?İnşallah sonu iyi olur. Bizler bu sonuçlara bakarak moralimizi bozup davamızdan vazgeçecek değiliz. Dimdik ayaktayız ve şehrimizi en güzel şekilde temsil edeceğiz? dedi. Sık sık sloganlarla kesilen konuşmasında 20 senedir belediyelerde 13 senedir hükümette iktidarda olduklarını hatırlatan Özhaseki, ?Hala rekorlar kırmaya devam ediyoruz. Seçim çalışmaları süresince bizlere kötü söz söyleyen olmadı. Hala hemşehrilerimiz yüzde 50?nin üzerinde bize güvenip oy veriyorlar? diye konuştu. Özhaseki sözlerinin sonunda tüm partililerine ve hemşehrilerine teşekkür etti. Haber: Berna Utaş Utangan